poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Minął rok, miną lata...


Zawsze podczas świętowania nowego roku spoglądam wstecz i myślę sobie "jeszcze nie tak dawno, jakby to było wczoraj, witaliśmy zeszły rok, a już czas się pożegnać". Czas leci nieprawdopodobnie szybko, wręcz przelatuje przez palce. I właśnie tak samo zleciał rok z Asem. Wczoraj myślałam, czy blog to dobry pomysł przy moim trybie życia, a dziś świętuję jego pierwsze urodziny wraz z Kierem. 

Od tego wszystko się zaczęło

Bohaterką pierwszej recenzji, czy raczej opinii, która pojawiła się na blogu, była książka Małgorzaty Marii Borochowskiej Złamane pióro. Od niej wszystko się zaczęło i ona również wiele zmieniła w moim postrzeganiu świata i swoich pasji. "Recenzja" ta nie jest idealna... Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że jest bardzo wybrakowana, amatorska i mam ochotę ją zmienić, dopisać coś, ująć... Ale nie. Chcę, by mi przypominała o początkach, by pokazywała, jak wiele się zmieniło. Jestem strasznie sentymentalna. 

Do dziś na blogu pojawiły się 52 recenzje książek (TUTAJ) – moich i kiera. Współpracujemy z wydawnictwami HarperCollins, SQN, Grupą Wydawniczą HELION i Business & Culture. Nie mogę oczywiście zapomnieć o autorce wyżej wymienionej książki, Małgorzacie Borochowskiej. Recenzuję również książki dla portalu Wywrota.pl, jestem zastępcą redaktor naczelnej w Redakcji Essentia, Kier jest natomiast jej redaktorem. Niedawno zawarliśmy również współpracę z niewielkim studiem IQ Publishing, którego gry już niedługo zrecenzuje dla was Piotr Kier.

Jeśli już o grach wspominamy... Piotr pisze ze mną na Asie od niedawna, bo dołączył w marcu, ale już przeczytaliście jego 22 recenzje gier (TUTAJ), z których największą popularnością cieszą się... wszystkie części Wiedźmina! Ale to nie koniec... Poznaliście również jego opinie na temat 5 filmów (TUTAJ), pisał trochę o aborcji, trochę własnej twórczości, trochę tak naprawdę wszystkiego. Bo As to nie tylko recenzje, As to też blog, na którym chcemy dać się poznać, chcemy, byście czegoś się o nas dowiedzieli, dlatego publikujemy własną twórczość i przemyślenia, dlatego nie trzymamy się jednej tematyki. Jeśli chcecie wiedzieć jeszcze więcej, zapraszam na krótki "wywiad" na BookHunter TUTAJ.

Gdzie to wszystko nas poprowadzi?

Mam nadzieję, że będzie nam dane świętować kolejne lata, że będziemy się rozwijać, nasze teksty będą coraz lepsze i poczytniejsze, a blog większy i doceniony przez was, Czytelnicy. Przez ten rok Asa obserwują 102 osoby, a wyświetlony został 41783 razy. Ładnie. Dziękujemy, że jesteście i dziękujemy, że nas czytacie. Dziękujemy za wszystkie 726 komentarze, miłe słowa i nowe znajomości. Dajcie znać o Asie innym!Pierwszy nagłówek Asa

Pierwsze "logo", które było tylko kilka dni...

Tak As wyglądał kiedyś... Na początku istnienia. ☺


3 komentarze:

 1. gratulacje ;)
  nieperfekcyjna-panienka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz już poleci z górki ;) Zawsze tak jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do you need free Twitter Re-tweets?
  Did you know that you can get these ON AUTOPILOT AND TOTALLY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń